Новини
Завершився період ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Міжнародних мовно-літературних конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика у 2023-2024 навчальному році.
Здобувачі освіти 6-11 класів Рахнівсько-Лісового ліцею №2 взяли активну участь в ІІ етапі їх проведення. На рівні територіальної громади маємо такі перемоги:
Прийом документів для зарахування дитини до 1 класу
Шановні батьки! Прийом документів для зарахування дитини до 1 класу Рахнівсько-Лісового ліцею N2 на 2024 -2025 н.р розпочато. Надати документи для зарахування або отримати консультацію з питань зарахування можна щоденно з 8:00 по 14:00 в приміщенні ліцею. УВАГА!!! Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу? Хто подає документи для зарахування дитини? Документи подаються одним з батьків дитини або їх законним представником до 31 травня. Який пакет документів необхідно для зарахування до 1 класу? заяву (заповнюється у закладі освіти); оригінал та копію свідоцтва про народження дитини; медичну довідку форми 086-1/о20" "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду". Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ). ЧЕКАЄМО НА ВАС!
Календар НМТ
Сьогодні весь світ відзначає свято, що порушує питання важливості та самобутності кожної мови, свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році, - День рідної мови.
Мова - душа народу, генетичний код нації. Це те, що нас об'єднує, робить сильнішими, незламними. Недарма кажуть, що після відмови від рідної мови нація вмирає, адже мова містить історію та культуру держави. Мова - це одне із найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. У її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися український народ. Українську мову знають та використовують приблизно 50 млн людей у всьому світі. Вона зазнала чимало випробувань за свою історію. Адже неодноразово її забороняли імперські та диктаторські режими, які прирівнювали українську до діалекту чи говірки. Однак попри перешкоди, українська мова досі активно розвивається і міцно вкорінена в свідомості українців, як мова нашої нації. На жаль, за сумних обставин наше покоління усвідомило наскільки важлива для нас українська мова - це наша зброя проти ворога.
Крім того, нашу мову вчать усе більше іноземців. За даними онлайн-платформи для вивчення іноземних мов Duolingo, за тиждень повномасштабної війни, яку розпочала Росія, кількість охочих вчити українську у світі зросла на 200%. Тож вдосконалюймо наші знання рідної мови, плекаймо та оберігаймо її!