Новини

Головна » Новини

Наші учні - це наша радість та гордість!

Так сталося, що настільний теніс - один із найулюбленіших видів спорту в нашому закладі і у дітей, і у дорослих. Часто на перервах та після уроків з вестибюлів чи

спортзалу лунає мелодичний звук ударів
м' ячика по ракетці, чутно захоплені голоси вболівальників. Мабуть, крайніх років з
п' ятнадцять і учнівська команда, і збірна працівників неодноразово були переможцями та призерами різних змагань.
20 жовтня на базі Юрківського закладу освіти також проходив турнір з настільного тенісу серед ліцеїв Шпиківського ТГ . Всього було 5 команд. Нашу школу представляли Сорокопуд Марія( 10 клас), Яковишина Софія (10клас), Онуфрійчук Артур( 10 клас), Ліщук Станіслав( 11 клас).
За підсумками зіграних партій кожна з дівчат посіла перше місце в своїй групі, а хлопці - стали другими. Загалом спортсмени нашого ліцею під керівництвом вчителя фізкультури Липача Олександра Сергійовича вибороли перше загальнокомандне місце. Вітаємо переможців, дякуємо за приємні емоції та чекаємо нових злетів!